PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9737}

Stan łaski

State of Grace
7,3 7 151
ocen
7,3 10 1 7151
Stan łaski
powrót do forum filmu Stan łaski

Nic nie wiedzislem o tym filmie - a tu taka niespodzianka !! ja dla mnie rewelacja , u gory jest bardzo dobra recenzja, wiec nie ma co powtarzac, tylko nasuneło mi sie takie pytanie po obejrzniu:
JAK TO JEST MOZLIWE ZE GARY OLDMAN NIE MA DO TEJ PORY OSCARA!! wszystkie prawdziwe i wymyslone powody prosze umieszczac pod tym postem))
A film odszukac, obejrzec i ocenic)

ocenił(a) film na 8
mironi

:) Jak to miło sie przekonać że jeszcze nie obejżało sie wszystkich wspaniałych filmów i ról aktorskich. Gary Oldman wymiata to mało powiedziane wielu powie że najlepszego świra zagrał w Leonie Zawodowcu i do momentu odkrycia tego filmu też tak myslałem. Powalił mnie na kolana swoją kreacją Jackiego, pokazał o wiele więcej niż tylko szalonego irlandczyka (co wiecej? zobaczcie sami). Gary nawet jak nic nie mówi co w tym filmie jest rzadkie to wysyła taki przekaz mimiką twarzy/całym cialem iż widz samoistnie domyśla się pewnych rzeczy/myśli jakie mogłyby kwitnąć granej przez niego postaci. Ukradł ten film swoją rolą co jest wielką sztuką zrobić to w towarzystwie takich utalentowanych aktorów.

Czego nie dostał do tej pory Oskara? Nie wiem ale dla mnie i pewnie wielu innych z serca dostał go już pare/parenaście razy.
- jako powód moge podać ze Akademia zwykle patrzy troche przez pryzmat życia prywatnego danej gwiazdy a z tego co wiem mial problem z alkoholem.

mironi

Na szczęście już ma i paradoksalnie za słaby film. Jemu wypadało dać za całokształt, ja go uwielbiam już od Leona Zawodowca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones